Menu
Close

Web Tasarım ve Yazılım Çözümleri

Web Programlama

Web sitenizde site içi arama, detaylı arama, üyelik vb. uygulamalar istiyorsanız sitenizin dinamik yapıda, yani yazılım alt yapısında olması gerekmektedir. Web sitenize haberlerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve bilgilerinizi dilediğiniz zaman eklemek ya da düzenlemek istiyorsanız yine dinamik web sitesine ihtiyacınız var demektir.

Türkiye' de kurumsal web sitelerini incelediğimizde web sitelerinin bir çoğunun statik (sabit) olarak hazırlandığını görmekteyiz. Ancak bir çok şirket kendi web sitesini admin paneli üzerinden yönetmek istemektedir. Maskod web yazılım ekibi ile web sitelerini dinamik olarak hazırlıyor ve web sitesinin tamamını site sahibi tarafından güncellenebilir olarak tasarlıyoruz. Bu sayede firma sitesi üzerinden duyurularını paylaşabilmenin yanında sitesini aktif ve güncel tutabilmektedir. Aktif ve güncel bir web sitesi firmanın kendi müşterilerinin firma ile ilgili son bilgilere ulaşmasını sağlar.

Bunun yanında arama motorları güncel web sitelerini daha üst sıralara taşır bu da firmanın arama motorları üzerinden almış olduğu ziyaretçi sayısının artmasını sağlamaktadır. Yazılım olan web sitesinin avantajları bunlarla da sınırlı değildir. Yazılım olan bir web sitesinde tek seferde bir çok sayfada anında değişiklik yapılabilmektedir.

Statik olan sitelerde bir sayfada yapılacak değişikliğin tüm sayfalara ayrı ayrı uygulanması Yazılım ekibimiz kodlama dili olarak “Mysql”, veritabanı olarak “Sql veritabanı” kullanmaktadır. Bu sayede web siteniz içeriği ne kadar geniş olursa olsun hızlı çalışmakta ve Sql veri tabanına sahip olan diğer yazılımlarla entegre çalışabilmektedir.

Siz de Maskod' un yazılım ekibinin geliştirdiği özel admin panelli bir web sitesi ile daha aktif ve dinamik bir web sitesine sahip olun.