Menu
Close

Çalışma Prensibimiz

İstek Analizi

Bizi tercih etmenizin ardından sizinle birlikte yapacağımız fikir alışverişleri ile hem işinizi işleyişini hemde isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş, bu ayrıntıları not alarak bir sonraki aşamaya eksiksiz ve kafanızda bir şablon oluşturarak geçmiş olacağız.

Tasarım Süreci

İstekleriniz doğrultusunda tasarımcılarımız sizden toplanan site genelinde kullanılacak bilgi ve görüntüleri ortak bir çalışma yürüceterek bu tasarım "MÜKEMMEL OLDU !" diyene kadar tasarım süreci devam edicektir. Tasarım onay verdikten sonra grafik ekibimiz hazırladığı görsel tasarımı, web tasarım haline aktarıp yazılım ekibimize iletir. 

Alt Yapı Çalışması

Yazılım ekibimize verilen web tasarım şablonu belirli kontrollerden sonra bir süre belirlenerek bu projenin nekadar süre içersinde biteciği tespiti yapılır. Tahmini proje bitiş süresini sizler ile paylaşıp, sürenin onaylanması durumunda yazılımcılarımız alt yapı çalışmalarına başlar.Yazılımcılarımız web sayfasını tamamen dinamik ve kullanıcı dostu arayüzü ile çalışmalarını sonlandırır.

Arama Motorlarına Yönelik Çalışma

Alt yapı çalışmaları biten projeyi "SEO" ekibimiz devralarak firmanızı arama motorları (google,yandex,yahoo,bing vs) ile tanıştırıp sizden aldığı dökuman, görsel vb. içerikleri üst sıralarda çıkmaya uygun şekilde web sitenizin gerekli bölümlerini doldurur. Bu aşamada sizinle iletişime geçerek Google Haritalarda işletmenizin eklenmesi için işlem başlatıyoruz. Önemli olabilecek diğer içerikler için sizinle iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunur.

Proje Kontrol

Ekimiz ile proje hakkında yapılan toplantıda sitenin;

  • Mobil uyumluluğu
  • Alt yapının tüm gereksinimleri karşılaması
  • Seo alt yapısının kontrolu
  • Verilen içeriklerin doğru giriş yapılması
  • Site üzerindeki formların aktif çalışması
  • Webmail kontrolleri

gibi kontrollerden geçtikten sonra diğer aşamaya geçiyoruz.

Projenin Yayınlanması ve Destek

Yapılan kontrollerden sonra sizden aldığımız onay ile projeyi yayınlıyoruz. Artık bu işlemden sonra biten projenin ardından sitenin güncel olabilmesi adına hertürlü desteği "MASKOD" ekibi olarak sağlıyoruz. Bu süre zarfında sitenizin herzaman güncel ve son teknoloji olması adına gelişen teknolojilere ayak uydurmaya devam ediyoruz.